Kodas 97158
Gamintojas Pierre Fabre

AVENE TOLERANCE, itin švelnus kreminis veido valiklis, 200 ml

Valiklis skirtas alergiškai, jautriai (plonai, linkusiai rausti, dilgčioti) arba dėl įvairių kilmės dirgiklių sudirgusiai odai (atšiaurių klimato sąlygų, per daug intensyvaus valymo, sausinančių dermatologinių ir kosmetinių procedūrų). Jo sudėtyje yra net 99% natūralios kilmės ingredientų. Labai švelnios valomosios medžiagos puikiai nuvalo veidą ir makiažą, neleisdamos atsirasti papildomam odos sudirgimui, kurį gali sukelti vanduo. Sudėtyje yra daug „Avene“ terminio šaltinio vandens, kuris pasižymi raminamosiomis ir sudirgimą malšinančiomis savybėmis.  Valiklio sudėtyje yra tik minimalus kiekis švelniausių sudėtinių dalių. Be sudirginimą galinčių sukelti medžiagų, parabenų ir kvapiųjų medžiagų bei dažiklių. Valiklis tinkamas augusiems ir vaikams, itin tinka kam atliekamas medicininis gydymas, įskaitant vėžio gydymą. Tekstūra pritaikyta normaliai ir mišriai odai.

Naudojimas: Tepkite ryte ir vakare vatos diskeliu arba pirštų galiukais. Nuvalykite netrinant odos. Jo nebūtina nuplauti.

Ingredients: AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CETEARYL ALCOHOL. AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT FILTRATE. ARGININE. CAPRYLYL GLYCOL. COCO-GLUCOSIDE. DISODIUM PHOSPHATE. HYDROXYCAPRIC ACID.             MAGNESIUM OXIDE. POTASSIUM PHOSPHATE. SODIUM BENZOATE. SODIUM CETEARYL SULFATE. SODIUM HYDROXIDE. TROMETHAMINE. WATER (AQUA).