Kodas 87592
Gamintojas Pierre Fabre

AVENE TOLERANCE EXTREME, drėkinamoji, raminamoji kaukė, 50 ml

Intensyvaus poveikio drėkinamoji kaukė jautriai odai. Puikiai atstato odos pusiausvyrą. Nepakeičiama priemonė paraudusiai, pavargusiai, linkusiai šerpetotis odai. Tinka po įvairių veido procedūrų odai gaivinti. Kaukė gali būti naudojama kaip priemonė po saulės.

Rinkdamiesi Tolerance Extreme, jūs renkatės priemones, kurios saugo jūsų odos fiziologines ypatybes.

Odos priežiūros priemonės Tolerance Extreme papildo ir sustiprina natūralias odos ypatybes, nes šių priemonių veikliųjų medžiagų struktūra ir odos sandara yra panašios. Jūsų oda tausojama, raminama ir drėkinama.

Tolerance Extreme priemonių linija priklauso STERILE COSMETICS kategorijai. Joje nėra jokių konservantų ar kvapiųjų medžiagų. Jie  pasižymi lengvesne sudėtimi, sudedamosios dalys yra itin grynos ir maksimaliai tinkamos jautrios odos apsaugai. Siekiant išvengti nebūtinų sudedamųjų dalių ir apsaugoti veikliąsias žaliavos medžiagas, visos priemonės gaminamos lainkantis trijų principų:

- kruopšti sudedamųjų medžiagų atranka;

- patentuota sterilizavimo technologija;

- patentuota hermetiška pakuotė.

Naudojimas: Lygiai ir gausiai užtepkite kaukės ant odos, palikti 10-15 min. Likusį kiekį ant odos nusausinti servetėle prieš tai užpurškus Avene terminio šaltinio vandens. Nuplauti nereikia.

Jei kaukė susigėre labai greitai, dar sykį užtepkite ir palaukite. Po šios procedūros kremo tepti nebūtina. Naudokite tiek, kiek reikia. Oda tampa spindinti ir švelni.