Kodas 81612
Gamintojas Bayer AG

ASCENSIA CONTOUR PLUS, gliukometras (gliukomatis)

„Ascensia Contour plus” gliukomatis naudojamas gliukozės savikontrolei.

Novatoriška: didelis tikslumas pasitelkiant technologiją „MultiPulse”

Patogu: dėl „Ascensia” mėginių ėmimo technologijos „Second-Chance” pacientai per 30 sekundžių pakartotinai gali papildyti kraujo mėginiu tą pačią juostelę, jeigu pirmojo mėginio kiekis buvo nepakankamas. Tai padeda sumažinti pakartotinio dūrimo tikimybę ir su tuo susijusią baimę, sumažina sugadintų juostelių skaičių, gaunamas ypač tikslus rezultatas, net ir pridėjus papildomą lašą kraujo.

Paprasta naudoti: jokio kodavimo ir paruošimo – gliukomatis jau paruoštas testui atlikti. Dėl technologijos „No Coding išvengiama netinkamo kodavimo sukeliamų klaidų.

„Ascensia Contour plus” matuoklyje iš anksto nustatytas Paprastasis rėžimas (L-1). Esant poreikiui galima nustatyti Išplėstinį rėžimą (L-2) ir naudoti individualiai pritaikomas funkcijas: žymekliai „prieš valgį” ir „po valgio”, tyrimo po valgio priminimas, asmeniniai žemo (LO) ir aukšto (HI) gliukozės kiekio kraujyje nustatymai.

„Ascensia Contour plus” gliukomatis naudojamas tik su „Ascensia Contour plus” diagnostinėmis juostelėmis.

Gamintojas: Ascensia Diabetes Care Holdings AG, Šveicarija

„Ascensia Contour plus” diagnostinės juostelės naudojamos gliukozės kiekio kraujyje nustatymui. Dėl patentuotos technologijos sumažėja klaidų, tad gliukozės kiekio kraujyje rodmenys yra itin tikslūs. „Ascensia Contour plus” diagnostinės juostelės naudojamos su „Ascensia Contour plus” gliukomačiu.

Gamintojas: Ascensia Diabetes Care Holdings AG, Šveicarija