Kodas 87073
Gamintojas ASA sp.z.o.o.,Lenkija

ARTRESAN, kremas, 75 ml

Artresan® kremas

Kosmetika

Mažina diskomfortą sąnarių srityje

75 ml

 

Kremas Artresan®, įtrintas sąnarių srityje, veikia tausojamai ir atpalaiduojamai. Kruopščiai parinktos sudedamosios dalys, tokios kaip metilsalicilatas ir mentolas, vėsina, suteikdamos palengvėjimą sąnariams.

Dermatologų patikrintas. Sudėtyje nėra dažiklių.

Paskirtis: rekomenduojama masažuoti sąnarius pajutus diskomfortą, atsiradusį dėl poveikio, susijusio su amžiumi, antsvoriu ar gyvenimo būdu.

Naudojimo būdas: atsargiai įtrinti į odą 3-4 kartus per dieną. Pasinaudojus gerai nusiplauti rankas. Naudoti tik išoriškai.

Sudėtis (INCI): vanduo, ceterilo alkoholis, skystas parafinas, PEG-40 hidrintas ricinų aliejus, mentolas, metilsalicilatas, gliukozamino HCl, chondroitino natrio sulfatas, DMDM hidantoinas, metilparabenas, propilparabenas, fenoksietanolis.

Įspėjimai ir kita informacija: netepti ant pakitusios, uždegiminės odos, esant egzemai, netepti ant gleivinių, akių junginės, nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui bet kuriai sudedamajai daliai. Nerekomenduojama naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Nerekomenduojama naudoti vaikams.             Jei pasireiškia bėrimas ar niežėjimas, naudojimą nutraukite. Nenaudokite burnoje ar pažeistose vietose. Nenaudoti pasibaigus galiojimo terminui.

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje kambario temperatūroje (15-25°C).

Atsakingas asmuo: USP Zdrowie Sp. z o.o., 35 Poleczki g., 02-822 Varšuva, Lenkija. Platintojas: UAB „USP Baltics“, Lvovo g. 25, LT-09320 Vilnius, Lietuva.