Kodas 90095
Gamintojas OPUS Innovations Ltd.

AQUAINT HAPPY PLANET, biologiškai suyrančios drėgnos servetėlės, 60 vnt.

AQUAINT® Happy planet 100 proc. biologiškai suyrančios drėgnos servetėlės N60

sudėtyje yra 99,9 proc. išgryninto vandens, obuolių ekstrakto (odos kondicionierius) ir maisto produktams skirtų natūralių konservantų

100 proc. biologiškai suyrančios, be plastiko atliekų drėgnos servetėlės yra pagamintos iš išsisklaidančio celiuliozės pluošto. Servetėlės yra universalios ir tinkamos naudojimui jautriai odai nuo pat gimimo. Jų sudėtyje yra 99,9 proc. išgryninto vandens, obuolių ekstrakto (odos kondicionierius) ir maisto produktams skirtų natūralių konservantų, užtikrinančių, kad atidarius pakuotę ir reguliaraus naudojimo metu drėgnos servetėlės nebus užterštos. Išskirtinė mūsų servetėlių savybė – jos yra itin švarios, be alkoholio, be kvapiųjų medžiagų ir yra draugiškos aplinkai. Mūsų tikslas – pakelti kartelę ir aukštesnius standartus, kurių laikytųsi ir kiti, taip pat paskatinti visus būti sąmoningesnius ir jausti atsakomybę už žemei ir gyvybei daromą žalą“.

Itin švarios, be alkoholio, be kvapiųjų medžiagų ir yra draugiškos aplinkai (100 proc. biologiškai suyrančios, be plastiko atliekų)