Kodas 84736
Gamintojas OPUS Innovations Ltd.

AQUAINT BABY, natūralus dezinfekcinis vanduo kūdikiams, vaikams, 50 ml

AQUAINT BABY

100 % natūralus, vandens ir hipochloro rūgšties pagrindu pagamintas skystis, skirtas rankų, odos, burnos bei kitų paviršių, kurie turi sąlytį su odą, valymui ir priežiūrai

 

50 ml

 

Sunaikina 99,9 % bakterijų per kelias sekundes!

 

Antibakterinis / Dermatologiškai bei kliniškai patikrintas / Tinka jautriai odai / Saugus prarijus / Nereikia nuplauti / Tinka nėščiosioms bei kūdikiams nuo gimimo.

 

AQUAINT BABY sudėtyje yra vanduo ir natūrali hipochloro rūgštis. Papurškus nereikia laukti, nušluostyti ar nuplauti, lieka tik vanduo. Saugu naudoti ant kūno (nuo gimimo), ant įvairių paviršių, ant daiktų, kurie turi kontaktą su burna. Idealiai tinka buteliukams, čiulptukams, dantų šepetukams. Nereikia praskiesti. Sudėtyje nėra alkoholio, kenksmingų cheminių medžiagų, konservantų bei kvapiųjų medžiagų.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, tamsioje, vaikams nepasiekaimoje vietoje. Nemaišyti su kitais produktais / cheminėmis medžiagomis. AQUAINT BABY negali atstoti geriamojo vandens. Aliuminio bei aliuminio lydinio paviršiai po kontakto su AQUAINT BABY gali rūdyti. Negalima naudoti kaip vaisto.

 

Partijos Nr., Geriausias naudoti iki: žr. ant pakuotės.

 

Gamintojas. OPUS INNOVATIONS LTD, RH10 9FZ, Jungtinė Karalystė.

Platintojas. UAB „Litfas“, Vytauto g. 6, LT-55175 Jonava, Lietuva