Kodas 89883
Gamintojas Enable Innovations S.r.l.

APROSPIN CLASSIC, akių lašai, 10 monodozių po 0,5 ml

Aprospin® CLASSIC yra medicinos priemonė oftalmologiniam naudojimui. Aprospin® CLASSIC rekomenduojamas naudoti mažinant ir nuraminant laikiną akių diskomfortą (sausumą bei paraudimą), kurį sukelia aplinkos veiksniai pvz.: įvairūs alergenai, oro kondicionavimas, sausas arba labai karštas oras, akių įtampa dėl ilgo vairavimo, mokymosi, kompiuterio naudojimo, per didelės šviesos ar ilgalaikio kontaktinių lęšių nešiojimo. Lašus sudaro: sterilus hipotoninis druskos tirpalas, turintis aukštą biologinį suderinamumą, lengvo klampumo ir fiziologinio pH, be konservantų, su Perilios (azijetiška mėta) sausu ekstraktu ir hialurono rūgštimi, pakuojama 0,5 ml monodozėse. Perilos sausasis ekstraktas, kuris išgaunamas iš augalų sėklų ir lapų, yra turtingas polifenoliais, kurie slopina laisvųjų radikalų veikimą. Hialurono rūgštis yra biologiškai suderinamas polisacharido polimeras, turintis didelį gebėjimą sulaikyti vandens molekules. Todėl jis yra puikus drėkiklis ir tepalas. Dėl Aprospin® CLASSIC savitos formulės ir lengvo klampumo, jis yra puikus antioksidantas. Todėl Aprospin® CLASSIC palengvina kontaktinių lęšių įsidėjimą; dar daugiau, kai jau įdėti lęšiai, preparatas suteikia komfortą ir mažina akių sausumo pojūtį. Aprospin® CLASSIC tinka dažnam ir ilgalaikiam vartojimui.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

1. Atidarykite apsauginį folijos maišelį; 2. Atskirkite vieną monodozę iš 5 vienetų juostos; 3. Sukite ir nuimkite monodozės kepurėlę; 4. Švelniai paspauskite monodozės buteliuką ir įlašinkite 2-3 lašų į akį; 5. Įsilašinę, nedelsdami uždarykite monodozę su kepurėle; 6. Laikykite nepanaudotas monodozes originaliame folijos dėkle; 7. Produktas skirtas vienam žmogui; 8. Produktą galima naudoti su kontaktiniais lęšiais.

SUDĖTIS: Perillės (azijietiška mėta) sausasis ekstraktas (polifenoliai ≥ 2,5%), natrio hialuronatas, natrio chloridas, natrio fosfatas, dvibazis bevandenis, natrio fosfato monobazinis monohidratas,išgrynintas vanduo iki 100 ml.

PAKUOTĖ: Dėžutėje yra 2 folijos maišeliai, kurių kiekvienoje yra 5 monodozių juostelės: kiekviena monodozė-lašintuvas yra 0,5 ml ir gali būti pakartotinai užsukama. ĮSPĖJIMAI: Produktas skirtas tik oftalmologiniam naudojimui; Nevartokite produkto, jei pakuotė pažeista arba monodozė nėra sandari; Pradarius konteinerį, jis turi būti užsuktas su tam skirtu kamšteliu ir likęs skystis sunaudotas per 12 valandų. Saugokite nuo vaikų; Prieš atidarydami buteliuką, kruopščiai nusiprauskite rankas; Prieš lašindami nelieskite akies ar kitų paviršių su monodozės antgaliu; Nenaudokite produkto, jei žinomas nesuderinamumas su bent vienu sudėtiniu preparato komponentu; Jei reikia, patikrinkite, ar akių lašai yra suderinami su naudojamais kontaktiniais lęšiais; Jei yra sutrikimų vartojimo metu, nedelsdami sustabdykite gydymą ir kreipkitės į gydytoją; Bet kurie akių vaistai gali būti vartojami bent 15 minučių po šių akių lašų įlašinimo, ypač, jei produkte yra benzalkonio chlorido arba kitų ketvirtinių amonio druskų, kad būtų išvengta hialurono rūgšties nusėdimo; Oftalmologinių vaistų vartojimas kartu su šiais akių lašais turėtų būti atliekamas su gydytojo, galinčio įvertinti galimą sąveiką, priežiūra; Nenaudokite produkto pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės; Po naudojimo pakuotę išmeskite tam skirtose vietose; Laikykite sausoje vietoje, toliau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių poveikio, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje.

GALIOJIMAS: 24 mėnesiai nepažeidus pakuotės.