Kodas 91018
Gamintojas Nutrilinea

ACTIAL FARMACEUTICA SRL VSL#3, 10 paketėlių

VSL#3 yra probiotinis maistas, kurio sudėtyje yra 450 milijardų gyvų pieno rūgšties ir bifidobakterijų iš 8 skirtingų štamų. Rekomenduojama dozė yra 1-2 paketėliai per dieną. Vieno paketėlio turinį išmaišyti vandenyje, jogurte, obuolių sultyse ar bet kokiame kitame šaltame neputojančiame gėrime. Nedelsiant suvartoti. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Pavieniais atvejais pirmosiomis vartojimo dienomis gali pasireikšti pilvo pūtimas; tai normalus reiškinys mitybos metu.

Sudėtis: maltozė, 450 milijardų gyvų pieno rūgšties ir bifidobakterijų: Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum (perklasifikuota į B. animalis subsp. lactis), Bifidobacterium infantis (perklasifikuota į B. animalis subsp. lactis), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus (perklasifikuota į L. helveticus), kukurūzų krakmolas, lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas).

Laikymo sąlygos: jei produktas laikomas neatidarytas šaldytuve (2oC-8oC temperatūroje), VSL#3 galioja iki laikotarpio, kuris nurodytas po „Geriausias iki (pabaigos)“ pabaigos. Nepakenkiant stiprumui, galima laikyti kambario temperatūroje (ne aukštesnėje kaip +25otemperatūroje) ne ilgiau kaip 7 paras. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.