Kodas 91458
Gamintojas Biohit Oyj

ACETIUM® LOZENGE nuo rūkymo, 30 pastilių

- Medicinos priemonė metantiems rūkyti.
- Sujungia iki 90 proc. seilėse esančių acetaldehidų (kancerogenų), kad šie būtų lengvai pašalinti iš organizmo.
- Sudėtyje nėra nikotino.
- Metant rūkyti nereikia imtis drastiškų pokyčių.

Medicinos priemonė „Acetium LOZENGE“ – inovatyvus Suomijoje sukurtas produktas – tikras proveržis priklausomybės nuo rūkymo mažinimo rinkoje.

„Acetium LOZENGE“ pagrindinė sudedamoji dalis – natūrali amino rūgštis L-cisteinas, pamažu mažinantis rūkymo teikiamą malonumą ir galintis padėti atsikratyti priklausomybės nuo rūkymo nesiimant drastiškų pokyčių.

Kaip tai veikia?
Rūkymo proceso metu, su cigaretės dūmais į žmogaus seiles patenka didžiulis kiekis kancerogeninių acetaldehidų. Burnoje tirpstanti „Acetium LOZENGE“ pastilė palengva atpalaiduoja L-cisteiną (natūralią amino rūgštį) seilėse ir sujungia iki 90 proc. jose esančių acetaldehidų, kad šie būtų lengvai pašalinti iš organizmo.
Pasak rūkančiųjų, dalyvavusių klinikiniuose tyrimuose, vartojant „Acetium LOZENGE“ pamažu sumažėja rūkymo teikiamas malonumas, pasikeičia cigarečių skonis, o galiausiai natūraliai išvis dingsta poreikis rūkyti.

Vartojimas:
Prieš užsidegdami cigaretę įsidėkite „Acetium® LOZENGE“ pastilę į burną. Rūkymo metu leiskite jai lėtai tirpti burnoje. Nekramtykite. Jei rūkote ir toliau, įsidėkite dar vieną pastilę.
Maksimali dienos dozė – 40 pastilių.
„Acetium® LOZENGE“ vartojimo momentu nepatartina gerti ar vartoti kitas medžiagas, nes tai gali sumažinti med. priemonės efektyvumą. Efektas gali būti pasiektas tik atsakingai vartojant med. priemonę t.y. pastilės turi būti vartojamos kiekvieno rūkymo ir viso rūkymo proceso metu (tačiau ne daugiau kaip 40 pastilių per dieną).
Norėdami pasiekti rezultatų, nepraraskite motyvacijos, būkite kantrūs, juk pokyčiai neįvyksta per vieną naktį. „Acetium® LOZENGE“ rekomenduojama vartoti reguliariai, 3-6 mėnesius, kol galiausiai pajusite, kad cigaretės Jūsų nebevaldo.

Įspėjimai
Nenaudokite produkto jeigu esate alergiški bent vienai iš sudedamųjų dalių.
„Acetium® LOZENGE“ sudėtyje yra saldiklių (ksilitolio, sorbitolio). Per didelis šių medžiagų suvartojimas gali laisvinti vidurius/sukelti viduriavimą. Produktas yra netinkamas vaikams, besilaukiančioms ir maitinančioms moterims. Taip pat asmenims, sergantiems inkstų funkcijos sutrikimu arba cistinurija (amino rūgščių sutrikimu).

Laikymo sąlygos
Laikykite žemesnėje nei 25 0C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje. Nedėkite į šaldytuvą arba šaldiklį.